Investeren in andere dan traditionele activaklassen

Investeren in andere dan traditionele activaklassen

Webinar on demand in samenwerking met Amundi Asset Management.
Gratis opleiding
Exclusief voor leden van BZB-Fedafin

Nog geen lid? Sluit je nu aan en krijg toegang tot exclusieve opleidingen.

Een vraag over deze opleiding? Contacteer ons.

INHOUD

In deze webinar willen we het belang van diversificatie nog even toelichten. We gaan ook dieper in op minder gekende activaklassen die kunnen zorgen voor extra diversificatie binnen een beleggingsportefeuille en die we niet automatisch in alle actief beheerde fondsen kunnen terugvinden omdat ze specifieke expertise vragen. Daarbij lichten we vier minder bekende activaklassen toe, namelijk Agency MBS, CAT bonds, ELN’s en goud. Tot slot brengen we deze elementen samen in een fonds dat deze kenmerken combineert: Amundi Funds Income Opportunities.

DOELSTELLING

Het belang van diversificatie toelichten, met praktijkvoorbeelden van andere dan traditionele activaklassen. Gevolgd door een overkoepelend fonds: AF Income Opportunities.

DOELGROEP

  • Investeringsprofessionals/ beleggingsadviseurs.
  • Exclusief voor BZB-Fedafin-leden en medewerkers PC 341.

KORTE INHOUD

  • Amundi AM
  • Het belang van diversificatie
  • Diversifiëren met minder gekende activaklassen: Agency Mortgage Backed Securities
  • Diversifiëren met minder gekende activaklassen: CAT-bonds
  • Diversifiëren met minder gekende activaklassen: Equity Linked Notes
  • Diversifiëren met minder gekende activaklassen: Goud
  • Amundi Funds Income Opportunities

PRAKTISCHE INFORMATIE


Dit webinar on demand bevat:

  • Module 1:
    • video opname van de uiteenzetting rond 'Investeren in andere dan traditionele activaklassen' door Bart Gielis & Louis Vandierendonck (Amundi)
  • een oefentest
  • een afsluitende test (slecht 1 keer af te leggen).

De bedoeling is dat je de video opname goed doorneemt op je eigen tempo vooraleer je de test aflegt. 

OEFENTEST

De oefentest bestaat uit 10 meerkeuzevragen. Je kan deze oefentest verschillende keren afleggen, ter voorbereiding van de afsluitende test. 

AFSLUITENDE TEST

De afsluitende test bestaat uit 10 meerkeuzevragen. Je kan de test slechts 1 keer afleggen en je moet minstens 50% halen om te slagen. Download hier je attest met bijscholingspunten als je geslaagd bent. Ben je niet geslaagd? Dan heb je jammer genoeg geen recht op een attest geregelde bijscholing.

Opgelet! Zorg dat je de leerstof voldoende beheerst voor je de afsluitende test opent. Je hebt namelijk maar 1 kans om de afsluitende test in te vullen. 

Praktische informatie e-learnings:

Onze e-learnings worden niet ondersteund door Microsoft Edge. Gelieve de e-learning te openen in een andere browser.

  • Bart Gielis

    Bart Gielis

    Business Development Manager at Amundi Asset Management

  • Louis Vandierendonck

    Louis Vandierendonck

    Louis Vandierendonck is Junior Business Developer bij Amundi AM. Met ervaring in het bankkanaal en een academische achtergrond in Accountancy & IT en Financiën en Verzekeringswezen heeft hij zijn kennis van financiële markten verder uitgebouwd binnen Amundi België. Vandaag volgt hij marktontwikkelingen nauwgezet, promoot hij zowel actieve als passieve fondsen en ondersteunt hij professionals met relevante inzichten.

Lesmateriaal is enkel beschikbaar voor deelnemers.

Veelgestelde vragen

Heb je een vraag waarop je geen antwoord vindt in onze veelgestelde vragen? Neem dan contact op.

Als er opleidingsuren gekoppeld zijn aan een opleiding, dan staan deze steeds vermeld in de opleidingskalender en bovenaan rechts op de detailpagina van een opleiding. Staan er geen opleidingsuren? Dan zijn er geen uren gekoppeld aan de opleiding.

Het platform weet automatisch of jouw kantoor ressorteert in het PC 341. Vraag aan je opleidingsverantwoordelijke of je als medewerker staat aangeduid op de pagina Mijn kantoor. Als beide voorwaarden voldaan zijn, zou je tegen het voordeeltarief moeten kunnen inschrijven voor opleidingen die in aanmerking komen voor medewerkers PC341. Zie je nog steeds de standaardprijs staan? Neem dan contact met ons op via info@edfin.be .

Zorg eerst en vooral dat je kantoor geregistreerd is en duid aan dat je lid bent van BZB-Fedafin. Was je kantoor al geregistreerd? Ga na of je lidmaatschap bij BZB-Fedafin correct aangeduid is in de kantoorinstellingen. Opgelet, deze pagina is enkel zichtbaar voor opleidingsverantwoordelijken. Zie je nog steeds de prijs zonder korting staan? Neem dan contact met ons op.

Toon alle vragen

Edfin is een initiatief van BZB-Fedafin

Edfin vzw - Einestraat 21, 9700 Oudenaarde - BE0672.757.653 - info@edfin.be